close
Vendi

GJEVGJELI: AKSION POLICOR, KONFISKOHET DROGË, ARRESTIME…

4760845F-1997-48BD-B6BF-71B4771B91BF

Në Gjevgjeli është duke u zhvilluar një aksion policor për parandalimin dhe shkatërimin e tregtisë së jashtëligjshme me drogë. Është konfiskuar marijuanë, kurse ka edhe të arrestuar.

Disa media kanë njoftuar se janë konfiskuar 200 kg marijuanë, kurse në mesin e të arrestuarve është edhe një “sherif” lokal, I cili edhe më herët ka qenë I dënuar për tregti me drogë.

Nga MPB-ja kanë paralajmëruar se detaje më të hollësishme do të jepen pas përfundimit të operacionit. /KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia