close
Vendi

Gostivar, bëri aksident pastaj nxorri thikën dhe sulmoi një person

thike-gjak

Më 13 maj në orën 22 e 8 minuta në Gradec, policia e Gostivarit ka arrestuar një 20 vjeçar nga i njejti fshat i cili paraprakisht pasi bëri aksident fizikisht ka sulmuar bashkëfshatarin me thikë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit do të parashtrohet padi adekuate penale.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia