close
Sport

GREQI: GOL 125 KILOMETRA NË ORË 

no thumb

Kjo fundjavë futbollistike u veçua me shumëçka, por ajo që më shumë la pershtypje ishte një gol i pabesueshëm që u shënua në Greqi. Në ndeshjen mes Xanthit dhe Panaitolikos, futbollisti Emmanouli Papasterianos e ka bërë këtë që pak futbollistë mund ta bëjnë.

Papasterianos ka realizuar nga një distancë të madhe gol nga gjuajtja e lirë me një goditje të fuqishme e cila arriti shpejtësinë 125 kilometra në orë. /Agjencitë e lajmeve/

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia