close
Vendi

HARAÇINË: LOKALIZOHET ZJARRI, NJË SHTËPI DIGJET TËRËSISHT TJETRËS I DËMTOHET KULMI

11AC77F5-567F-4ACF-B39D-5E93BEB80107

Pas rreth një orë përpjekje, ekipet e zjarrëfikësve kanë arritur që të lokalizojnë zjarrin që i përfshiu dy shtëpi në Haraçinë. Njëra shtëpi është djegur thuajse tërësisht, ndërsa shtëpisë tjetër i është djegur kulmi. Policia ka arritur në vendngjarje dhe nga MPB thonë për Klan M se pas përfundimit të tërësishëm të procedurës së fikjes së zjarrit do të fillojë procedura e hetimit. Nuk raportohet për ndonjë të lënduar. /KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia