close
Rajoni

Hysni Gucati dënohet me katër vite e gjashtë muaj burgim

gucati-1

Trupi Gjykues i Gjykatës Speciale, me në krye gjykatësin Charles Smith III ka marrë vendim për Hysni Gucatin.

Gucati është shpallur fajtor dhe është dënuar me katër e vjet e gjysmë burgim.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia