close
Bota

IRAN: SHPËRTHEN BOMBA, SHËNOHEN VIKTIMA

auto_t8t8tt1544085303

Televizioni shtetëror i Iranit raportoi se së paku tre njerëz janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur nga shpërthimi i bombës në qytetin, por Çabahar.

Sipas njoftimeve, shpërthimi ndodhi pranë një stacioni të policisë. Agjencia e lajmeve IRNA citoi burimet e saj të kenë thënë se ka shumë gjasa që shpërthimi ka qenë “sulm vetëvrasës” kundër policisë. /Agjencitë/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia