close
Bota

IZRAELI DO TË NDALOJË FLUTURIMET NGA BRITANIA E MADHE

Screenshot_4

Franca nuk është shteti i vetëm që ndaloi udhëtimet nga Britania e Madhe. Të njëjtën ndalesë tani Izraeli do të vendosë ndaj udhëtimeve që vijnë nga Britania e Madhe por, edhe Danimarka. Izraeli vendosi këto dy shtete në “listën e kuqe” të koronavirusit në mesnatë mes 16 dhe 17 dhjetorit, për shkak të shqetësimeve për përhapje të shpejtë të variantit të ri të virusit, Omicron.

/KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia