close
Vendi

Kapet me drogë dhe armë 37 vjeçari nga Manastiri

policija-696×386-1-631×350-1

Më datë 16.05.2022 rreth orës 20, zyrtarët policorë të Departamentit për tregti të paligjshme me drogë dhe armë nga Departamenti i Policisë Kriminale në SPB Manastir, kanë arrestuar R. P (37) nga Manastiri, transmeton KlanMacedoni.

Gjatë kontrollit iu gjet një pako amfetamine. Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, ndaj tij do të ngrihet një kallëzim penal përkatës, thonë nga MPB.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia