close
Vendi

KATICA JANEVA NË SHTËPI PËR FUNDJAVËN FESTIVE

maxresdefault

Ish-Kryeprokurorja e PSP-së, Katica Janeva, festat është duke I kaluar në shtëpi me familjen e saj – ka publikuar portali “A1on”.

Sic shkruan A1on, avokatja Irena Fërçkovska ka deklaruar se Janeva është duke shfrytëzuar privilegje për shkak se ka vuajtur 1/3 e dënimit me burg në rastin “Zhvatja” ku ishte dënuar me 7 vite burg për shkak të keqpërdorimit të detyrës zyrtare dhe autorizimeve.

Në rastin “Zhvatja” ishin dënuar edhe Bojan Jovanovski – Boki 13 me 9 vite dhe Zoran Milevski – Kiçeec me tre vite burg./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia