close
Showbiz

KËNGËTARI DARD KA LANSUAR KËNGËN E TIJ TË RE “PARE CASH”

CDEC4E35-E99E-4ADA-9287-B0BDEFFB88E6

Këngëtari Dard ka lansuar këngën e tij të re “Pare cash”. Kënga ka ardhur për dëgjuesit kosovar me një stil unik, që nuk është parë deri me tani

“Pare cash” quhet kënga e re e këngëtarit Dard.

Kënga, është lansuar sonte dhe është edhe një prodhim tjetër i studios “VN Records” në Prishtinë që ka për menaxhere, afaristën shqiptaro-gjermane, Vjollca Nivokazi.

Dard vjen me këtë këngë të shkruar vetë, derisa produksioni i këngës është bërë nga Lorik M dhe FlorinB.

Instrumentali i këngës është punuar nga Valon Demaku.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia