close
Sport

KF PARTIZANI: ZYRTARISHT PREZANTOI FERHAN HASANIN

4B2265B1-752B-48BF-B499-73606B855E47

‘BUBA’  KA FIRMOSUR KONTRATË 18 MUJORE


Ish  futbollisti I Shkëndijës  dhe reprezentacionit të Maqedonisë së Veriut, Ferhan Hasani- Buba sot edhe zyrtarisht është prezantuar si lojtar i Partizanit të Tiranës. Futbollisti 30 vjeçar nga Tetova ka nënshkruar një kontratë  18 mujore , e cila e mban të lidhur me klubin për rreth 18 muaj. Në prezantimin  e Ferhan Hasanit – Buba i pranishëm ishte  edhe drejtori sportive i ekipit Olsi Rama,

Angazhimi I  futbollistit tetovar “Buba” te Partizani në kampionatin shqiptar flitet tanimë një kohë të gjatë por e njëjta u realizua sot. Ferhan Hasani do të jetë një ndihmesë e madhe për ekipin që drejtohet nga strategu Ilir Daja. Angazhimin e “Bubës” te  Partizani e kanë përshëndetur edhe  tifo grupi i këtij klubi. /KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia