close
Rajoni

KFOR-i po monitoron situatën dhe zhvillimet në veri

rECIPROCITETI

KFOR-i po monitoron situatën dhe zhvillimet në veri

KFOR-i është duke e përcjellur situatën në veri të vendit deri tani që ka ndodhur, pas vendimit të qeverisë se sonte nga mesnata do të hyjë në fuqi përdorimi i masës së reciprocitetit me Serbinë për targat dhe letërnjoftimet.

Klan Kosova ka mësuar se KFOR është duke mbledhur dhe informacione.

Ndërsa, për detaje të tjera dhe qëndrime do të dalin me një njoftim për media, njofton KlanKosova.tv.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia