close
Bota

KINA SHËNON 70-VJETORIN E SUNDIMIT KOMUNIST

E89E508E-E96D-41D0-A025-F4802CC7B571_cx0_cy10_cw0_w1023_r1_s-600×360

Kamionë që transportonin armë, përfshirë raketa bërthamore, parakaluan të martën në Pekin, për të shënuar 70-vjetorin e Kinës komuniste. “Asnjë forcë nuk mund të lëkundë statusin e atdheut tonë dhe asnjë forcë nuk mund të ndalojë përparimin e popullit kinez dhe të kombit kinez”, tha presidenti Xi Jinping. /Agjencitë/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia