close
Bota

KOMPANIA AIRBNB MASA PAS SULMIT NË KALIFORNI

Screenshot_6

Kompania Airbnb ka njoftuar se ka ndërmarrë masa kundër ahengjeve të paautorizuara në pronat e tyre, pas sulmit me armë zjarri ku mbetën të vrarë 5 persona. Përmes disa postimeve në Twitter, Brian Chesky tha se kompania do të shqyrtojë të gjitha rezervimet me kujdes dhe do të largojë mysafirët të cilët nuk funksinojnë sipas politikave të kompanisë. Ai theksoi se janë duke formuar një ekip të reagimit të shpejtë, për të reaguar në raste të ahengjeve të paautorizuara. /Agjencitë/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia