close
Vendi

KOMUNA E TEARCËS: PDSH ZYRTARIZON KANDIDATURËN E DAUT EMINIT

28F0ECCD-4CB8-4610-BE5E-11E332CBB796

Sonte, më 26 qershor, u mbajt Kuvendi i Degës së Partisë Demokratike Shqiptare në Tearcë ku u zyrtarizua kandidatura e z. Daut Emini për kreun e Komunës së Tearcës. 

Në këtë kuvend u zgjodh edhe kryetari si dhe kryesia e degës së PDSH-së Tearcë ku për kryetar u zgjodh prof. Ruhan Iljazi.

Në kuvend ishte prezent edhe kryetari i partisë z. Menduh Thaçi duke iu drejtuar kuvendit me një fjalim rasti. /KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia