close
Top LajmeVendi

Kovaçevski flet pas takimit me partnerët e koalicionit

weffewefw

Kryeministri Kovaçevski pas përfundimit të takimit të përbashkët me partnerët qeveritarë tha se koalicioni vazhdon të qëndrojë i pa lëkundur, dhe se zgjedhje nuk do të ketë deri në përfundimin e plotë të mandatit katër vjeçar. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia