close
Top LajmeVendi

KOVAÇEVSKI TAKOHET ME AMBASADOREN E SHBA-së

270234303_4979492538748725_768060332520470328_n

Kryetari i LSDM-së Darko Kovaçevski bashkë me sekretarin për marrdhënie ndërkombëtare Bojan Mariçiq sot u takuan me ambasadoren e ShBA-ve në Maqedoninë e Veriut  Kejt Meri Brnz.Në takim u bisedua më shumë rreth disa temave aktuale me interes nacional për dy vendet tona mike, integrimet euroatlantike krizen shëndetësore dhe atë energjetike si dhe procesin e formimit të Qeverisë së re të udhëhequr nga LSDM-ja.KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia