close
Sport

KUPA E MBRETIT: SHORT I LEHTË PËR REALIN

Kupa e mbretit

BARCELONA MYSAFIRE E REAL BILBAO


Është hedhur shorti në Copa Del Rey ku ekipet si Reali, Barça e Atletico, favorit për të triumfuar, kanë mësuar kundërshtarët.

Real Madridi ishte me fat pasi në rundin tjetër do të ketë punë me Elchen.

Short më i vështirë ishte për Atletico Madridin dhe Barcelonën.

Atletico do të ketë punë me skuadrën në formë, Real Sociedad, derisa Barcelona me rivalin e vjetër, Athletic Bilbao.  Ndeshjet e do të zhvillohen më 15  dhe  19  janar 2022.

/KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia