close
Sport

LIVERPOOLI PREZANTON FANELLAT E REJA PËR NDESHJET SI VENDAS

Fanella e reja Liverpulli

Kampioni i Premierligës, Liverpuli i ka prezantuar zyrtarisht fanellat e reja për edicionin e ri në ndeshjet si vendas.

Këto fanella janë të disejnuara nga gjiganti i veshmbathjeve “NIKE”, kompani me të cilën Liverpuli nënshkroi kontratë sivjet.

Me fanellat m reja, Liverpuli është bazuar paksa në traditë si dhe te fanellat e viteve të 90-ta.

Saktësisht, këto fanella janë modele të bazuara nga dizajni i “Adidas”-it në edicionin 1993/95./Agjencitë

Me “Nike”, Liverpuli do të bashkëpunojë për pesë vite, derisa në javët e ardhshme do të publikohen edhe fanellat si mysafir dhe ato të treta./KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia