close
Showbiz

Martohet djali i David Beckham, e dashura është 4 vjet më e madhe se ai

A2CEA21C-75FE-49E4-A6BD-7DEF257FD2D8

Brooklyn Beckham, i biri i futbollistit të famshëm David Beckham, ka kurorëzuar dashurinë e tij me Nicola Peltz.

Brooklyn, 23 vjeç, dhe aktorja Nicola, 27 vjeç, kryen ceremoninë martesore në një ambient privat në Palm Beach, Florida.

Në mesin e të ftuarve kishte shumë figura publike e të famshëm, teksa interesantësia e kësaj dasme ishte fakti që musafirët duhej të dorëzonin telefonat para se të hynin në dasmë.

Çifti u martua në altar të zbukuruar me lule në ceremoninë tradicionale hebraike, për nder të trashëgimisë hebraike të Nicolas.

Çifti ka katër vite që janë në lidhje.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia