close
Screenshot_6
Siç njoftohet përmes një komunikate për media, në selinë qendrore të Bashkimit Demokratik për Integrim në Tetovë, kryetari Ali Ahmeti ka thirrur mbledhje të Kryesisë Qendrore të partisë.
Siç njoftuan nga BDI-ja, në të do të diskutohet rreth zhvillimeve të fundit politike në vend si dhe rreth organizimit brendapartiak në vigjilje të Kongresit të Bashkimit Demokratik për Integrim. /Klan Macedoni/
Klan Macedonia

The author Klan Macedonia