close
Vendi

MICKOSKI: NUK BESOJ SE ZAEV DO TË DORËHIQET, PUSHTETI ËSHTË I ËMBËL, KA TENDERË

IMG_20190716_144140

Kreu i opozitës, Hristijan Mickoski, ishte i ftuar në emision “Stadion” të radios Kanal77, ku tha se nuk pret që Zaev të jep dorëheqje. Sipas tij, ka filluar teatri që të amortizohet kritika e opinionit për dështimin me Unionin Evropian.

Sipas Mickoskit, ka humbur ndjenja e përgjegjësie tek politikanët në vend, bëjnë gabime, thonë na falni, dhe vazhdojnë sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia