close
Vendi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

-640-0-5dd852f5a77ad

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e e leht nga drejtime të ndryshme.

Në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri 10 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 12 deri 18 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia