close
Vendi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti-1-780×439-1

Moti sot ne Maqedonine e Veriut do te jete me diell dhe me i ngrohte. Temperaturat do te levizin nga minimalja prej 4 e deri ne 11 grad celcius dhe maksimalja prej 14 deri ne 21 grade celcius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjajshëm, pra me diell dhe i ngrohte. Temperatura e mëngjesit do të zbresë deri 6 gradë, ndërsa e ditës do të arrijë deri 22 gradë.

Sa i perket edhe diteve ne vijim do te kete nje mot me diell dhe temperatura te ngrohta, ndersa nga e shtuna pritet te jete me vranet. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia