close
Vendi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

81057056-D560-4FE2-83B7-03229D0E158A-696×392

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi i pjesës juglindore të vendit.

Temperaturat minimale do të arrijnë nga 5 deri në 11, ndërsa temperaturat maksimale do të arrijnë nga 18 deri në 24 gradë celsius.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia