close
Vendi

MOTI SOT NË MAQEDONINË E VERIUT / 13 TETOR

A5D1DCAD-2ADD-44DC-897D-8B11DB96EE47

Moti sot në vendin tonë do jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën lindore të vendit. Pasdite pritet stabilizim i motit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 14 deri 21 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe reshje të shiut./KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia