close
Moti-1-780×439-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe relativisht i nxehtë, si dhe do të fryjë erë mesatare nga drejtimi perëndimor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 24 deri 32 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe i nxehtë, me temperatura mesatare për këtë periudhë të vitit.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia