close
Top LajmeVendi

Ndërpritet qarkullimi pas shembjes së dheut në rrugën për kufirin e Bllacës (VIDEO)

fewwfefwew

Për shkak të shmbjes së dheut dhe gurrëve, rruga që çon nga Shkupi drejt kufirit Bllacë është ndërprerë për qarkullimin e  automjeteve.

Sipas videos së siguruar nga Klan Maqedoni shihet se rruga është totalisht e bllokuar dhe nuk mund të kalohet. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia