close
Top LajmeVendi

Nedellkov – Shaqirit: ‘Deri të mërkurën të zgjidhet kjo çështje’

dnsafjks

Kreu i SASHKUT, Jakim Nedellkov në emisionin Klan Debat ministrit të Arsimit ,Jeton Shaqiri se do të presin deri ditën e mërkurë që kjo çështje të mbyllet dhe zgjidhet përndryshe nuk parashikon se çka do të ndodhë më pas.

Ministri Shaqiri tha se edhe ai shpreson që të gjendet zgjidhje sa më e shpejtë për gjithë. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia