close
Sport

Nëna e Mbappes flet për të ardhmen e sulmuesit francez, tregon edhe për ofertat që kanë

16505372197360-780×439

E ardhmja e Kylian Mbappes është kryetema e mediave botërore. Mbappe ende nuk ka rinovuar me PSG dhe thashethemet për një kalim te Real Madridi nuk kanë të ndalur.

Nëna e yllit francez, Mbappe, ka folur në lidhje me të ardhmen e djalit të saj.Ajo thotë se Mbappe ka arritur marrëveshje me PSG dhe Real Madridin, por tanimë është në dorën e tij të vendos ku do ta vazhdojë karrierën e tij.

“Negociatat kanë përfunduar, kemi një marrëveshje me Real Madridin dhe Paris Saint-Germainin. Tani i takon Mbappe-s të vendosë”, tha Fayza Lamari për Kora Plus.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia