close
Showbiz

NGA TITULLI TEK DATA E PUBLIKIMIT, JA KU I KENI DETAJET PËR PROJEKTIN MUZIKOR TË DAFINËS DHE MAJKUT!

dafina-majk-ok

Bashkëpunimet e shumta muzikore mes artistëve shqiptarë nuk kanë munguar duke sjellë hite të shumta. Mesa duket fansat duhet të bëhen gati pasi shumë shpejt do të vijë një bashkim forcash mes dy emrave shumë të dashur të publikut, Dafinës dhe Majkut.

Artistët kanë zbuluar së fundmi se bashkëpuniumi i ture më i ri me titull “Më fal” do të vijë më shpejt nga se po mendonim. Dyshja kanë publikuar një sekuencë të shkurtër të këngës në Instagram që mesa duket do të prekë shumë zemra.

Nuk na duhet të presim dhe shumë gjatë pasi projekti më i ri muzikor të vijë në datën 13 Janar!

Sjellim në vëmendje se ky do të jetë bashkëpunimi i tyre i parë së bashku dhe gjithë mezi po e presin./tvklan.al

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia