close
Top LajmeVendi

Djali vret nënën në Sellcë të Tetovës

Selce_01

Para pak çastesh ka ndodhur një ngjarje tragjike në fshatin Sellcë të Tetovës, ku djali ia ka prerë kokën nënës së tij.

Sipas informatave të para  bëhet fjalë se djali ka qenë me të meta mendore si dhe ka qenë i shtruar në spitalin Bardovcë.

Prokuroria si dhe policia për momentin gjenden në fshatin Sellcë dhe kanë arrestuar personin i cili ka bë këtë vepër makabre./Tv Koha

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia