close
Bota

PAKISTAN: SË PAKU 11 TË VDEKUR NË NJË AKSIDENT HEKURUDHOR

Screenshot_6

Së paku 11 njerëz vdiqën dhe dhjetëra të tjerë u plagosën kur një tren pasagjerësh u përplas me një vagon mallrash në lindje të Pakistanit, thanë zyrtarët.Oficeri i policisë, Hafeez Bugti, tha se numri i viktimave mund të rritet, pasi së paku tre të plagosur janë në gjendje kritike, ndërsa pasagjerë të tjerë mund të jenë ende të bllokuar brenda trenit. /Agjencitë/

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia