close
moti-dile

Moti sot në vendin tonë gjatë ditës do të jetë kryesisht me diell,në verilindje me vranësira lokale.Temperaturat minimale do të levizin nga -13 deri-3,ndërsa ato maksimale nga 1 deri 9 gradë Celsius.

Në Shkup do të kemi mot me diell dhe kryesisht me erë te dobët.Temperaturat minimale do të zbresin deri -7 ndërsa ato maksimale do të arrijnë në 8 gradë celsius.

Përgjatë fundjavës do të kemi mot stabil dhe të thatë me erë të lehtë deri mesatare.Temperaturat minimale do të sillen nga -9 deri -2 gradë Celsius ndërsa ato mesatare do të sillen në interval nga 2 deri 11 gradë celsius./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia