close
moti-1-e1532322751719-780×439-696×392-730×440-1-780×439-1

Moti sot në vendin tonë do të jetë kryesisht me vranësira dhe më i ftohtë.Gjatë fundit të ditës dhe në mbrëmje priten reshje të shiut dhe në viset malore me reshje të dëborës  .Temperaturat do të jenë më të ulëta për dallim nga ditët e kaluara ato minimale do të sillen në interval nga -1deri në 5 ndërsa ato maksimale  prej 4 deri në 12 gradë/KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia