close
Top LajmeVendi

PDSH DHE BDI NË GARË PËR STUDENIÇANIN

stud

“LE TË FITOJË MË I MIRI”

Pas publikimit të lajmit se në marrëveshjen për mbështetje të ndërsjellë BDI – PDSH, në rrethin e dytë të zgjedhjeve më 31 Tetor, implikohet edhe Komuna e Studeniçanit, kanë reaguar të dy partitë.

Në fakt formulimi lidhur me garën në komunën e Studeniçanit ku thuhet se është për t’u pritur që kandidati i PDSH-së të fitojë mandatin, nuk është pjesë e marrëveshjes.

Burime nga të dyja partitë thanë pasditën e së dielës se presin që në këtë garë të fitojë më i miri./Klan Macedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia