close
Top LajmeVendi

PENDAROVSKI:NDAU MIRËNJOHJE “TË RINJ TË SUKSESSHËM”

270194414_468861297938119_6005293597236263218_n

Presidenti i shtetit Stevo Pendarovski sot ndau mirënjohje”Të rinj të suksesshëm” ku Petre Llameski u zgjodhë si shkencëtar me i mirë në shkencat matematiko-natyrore ndërsa Andon Damovski  dhe Maria Saveska për afirmim të gjithëperfshirjes së të rinjëve me nevoja të veçanta./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia