close
Sport

PËR HAT TIRK, LOJTARI SHPËRBLEHET ME NJË KILOGRAM SHEQER

FUTBOLLISTI

Në botë edhe çudirat më të mëdha bëhen realitet.

Një rast interesant ndodhi në një ndeshje kampionale të futbollit në Kenya.

Futbollisti i skuadrës “N’Zoi” Levis Barasa, realizoi tre gola dhe u shpall futbollisti më i mirë i ndeshjes.

Si shpërblim Barasa mori një kilogram sheqer.

Me këtë rast shpërtheu edhe gallata në rrjetet sociale./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia