close
Top LajmeVendi

(PO NDODH TANI) ZJARR NË NJË SHTËPI NË HARAÇINË(FOTO+VIDEO)

06DE0E98-1C3A-46CA-9E9C-FE0F6D96CF9A

Një shtëpi në Haraçinë është përfshirë nga flakët rreth orës 19:00.. Zjarrëfikësit po mundohen që të lokalizojnë zjarrin. Nga atje thanë për televizionin Klan M se në vendngjarje janë dërgar 6 automjete zjarrfikësish. Sipas informacioneve të para nga atje, bëhet fjale për djegie të kulmit.. Në polici akoma nuk është paraqitur rasti. Akoma nuk dihet nëse ka të lënduar dhe cili është dëmi material.

 

 

 

 

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia