close
Top LajmeVendi

Policia i kundërvihet protestuesve, situatë e tensionuar para Kuvendit

A5486C0C-1CEB-4B1E-8174-1FE0339D9293

Policia ju kundërvihet protestuesve duke i larguar nga hapsirat e Kuvendit dhe duke formuar kordon të rri informon Klan M, protestuesit vazhdojnë të gjuajnë me mjete drejt policisë ku kishte edhe disa të lënduar që u nisën me autoambulancë drejt spitalit.

Për më shumë detaje të reja qëndroni me KlanMacedonia.mk

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia