close
Vendi

PRESIDENTI PENDAROVSKI MORI DOZËN E TRETË TË VAKSINËS ANTI-COVID

PND

Presidenti Stevo Pendarovski së bashku me të punësuarit në Kabinetin e tij kanë marrë dozën e tretë të vaksinës kundër koronavirusit.

“Të jemi të përgjegjshëm, ta mbrojmë shëndetin tonë dhe shëndetin e të tjerëve” – ka shkruar Pendarovski në profilin e tij në Facebook.

Ai ka shtuar se vaksinimi masiv është mënyra më e mirë dhe më e sigurtë për t`u përballur me COVID-19./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia