close
Ekonomi

PRISHTINE: AEROPORTI I KOSOVËS FITON TRI ÇMIME NGA “STIV AWARDS”

no thumb

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari” ka marrë tri çmime në njërën ndër garat më të mëdha botërore në 12th International Business Awards.

ANP ka fituar në tri kategoritë që ishte nominuar, çmime këto që i janë ndarë nga “Stevie Awards 2015”.

Me këtë rast, në marrjen e çmimeve në prezencën e shumë kompanive të mëdha nga mbarë bota, drejtori Gjeneral i ANP “Adem Jashari”, Haldun Firat Köktürk, tha se këto çmime e motivojnë atë dhe punonjësit në Kosovë. /Agjencitë e lajmeve/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia