close
Top LajmeVendi

Pse nuk u largua nga kreu i ASH-së? Ja si u përgjigj Ziadin Sela (VIDEO)

werweewr

Ziadin Sela në Klan Debat pyetjen e gazetares se ai do të jepte dorëheqje nëse humbte zgjedhet.

Tha se, ”Unë nuk i shkel fjalët e mia, nëse do kishim zgjedhje fer dhe demokratike në vend , si mosvjedhja e votave , proces jodemokratik dhe korrektësia në zgjedhje atëher do të veproja ashtu siç kam thënë, do të presim zgjedhjet e ardhëshme se si do dalë rezultati pastaj do shofim.”/KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia