close
Top LajmeVendi

Rasti Alfa – Publikohen provat që çojnë rastin në rigjykim (VIDEO)

RASTI AFLA2

Emisioni “Uniko” që transmetohet në Tv Klan Macedonia dhe TvKlan ka sjellur detaje interesante nga rasti i shumë përfolur gjyqësor “Alfa” në Maqedoninë e Veriut.

Në dokumentarin e përgatitur nga gazetari Spartak Koka sjellen dëshmi nga persona të involvuar në mënyrë indirekt në rastin në fjalë, intervista, pamje dhe dokumente të papublikuara më parë.

Në linkun në vijim ua sjellim emisionin e plotë – SHIKO KËTU

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia