close
Sport

REAL MADRIDI PËR HERË TË 21-të “PUSHTON” CAMP NOU-n

BAD93B03-E8C3-4FBA-B147-F0C3982886FD

Kampioni Aktual I Spanjës Real Madridi me tri pikë kthehet nga “Nou Camp”. Futbollistët e Zinedin Zidanes me 3:1 shënuan fitore kundër rivalit Barcelonës, Leo mesit dhe trajnerit të ri Ronald Kuman, I cili për herë të parë në karrierën si trajner udhëhoqi një ekip në “El Clasiko” Nga ana tjetër, Real Madridi për herë të 21-të shënoi fitore në si mysafirë në Barcelonë, kurse trajneri Zindein Zidane edhe në ndeshjen e 6-të në “Camp Nou” si trajner I “Mbretërve” mebti pa disfatë.  /KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia