close
Top LajmeVendi

Rexhepi: Ne nuk jemi edhe aq keq, shikoni Kosovën kishte kaos me furnizimin e energjisë

ewfesd

Bajram Rexhepi drejtor i resurseve energjetike AD në emisionin Klan Debat tha se nuk jemi edhe keq me furnizimin e energjisë ne si Maqedoni e Veriut.

”Ne kalum mirë edhe pse kemi haxhuar një kosto të madhe nga buxheti i shtetit për blerjen e energjisë, mirëpo ka vende që nuk mund ta blenin, shikoni Kosovën kishte bllokim dhe restrikcione ndodhi një kaos i vërtetë me furnizim të energjisë”./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia