close
Bota

RIO DE JANEIRO: NGRITET NIVELI I SIGURISË

90704-Rq72ossvq3

Siguria në Parkun Olimpik në Rio de Janeiro, ku po mbahen Lojërat Olimpike është rritur dukshëm.

Forca Kombëtare e Sigurisë së Brazilit po bën kontrollimin e veturave si dhe ka shpërndarë ushtarët në shumë pika. Në një ceremoni që do mbahet në stadiumin e futbollit Maracana, do të nis edicioni i 31-të i Lojërave Olimpike, që do zgjasin deri më 21 gusht. Parku Olimpik do të hapet për publikun më 6 gusht. /Agjencitë/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia