close
Showbiz

RITA ORA PRITET TË FEJOHET PËR KRISHTLINDJE ME TAIKA WAITITI

RITA

Rita Ora dhe Taika Waititi pritet të fejohen në Australi gjatë festës së Krishtlindjeve. Prindërit e këngëtares shqiptare, Besnik dhe Vera Sahatçiu thuhet se i kanë dhënë bekimin Ritës për t’u fejuar me regjisorin e njohur, shkruan Daily Mail.

Rita së fundmi mbërriti në Australi me Taika-n për të filmuar sezonin e ri të “The Voice”. Pikërisht në Australi ka ndodhur njoftimi dhe takimi i parë i tyre. Taika ka qenë i martuar dhe ka dy fëmijë, ndërsa Rita ka patur disa lidhje, por nuk është fejuar asnjëherë.

Krishtlindja e këtij viti pritet të jetë me fat për të dy dhe çifti në fjalë pritet të ndërrojë statusin.

Klan News

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia