close
Bota

RRËZOHET AVIONI TURISTIK NË BRIGJET AUSTRALIANE

Avioni-i-rrezuar.jpg

RRËZOHET AVIONI TURISTIK NË BRIGJET AUSTRALIANE

Ky është një aksident tragjik, në prag të Krishtlindjeve dhe kjo është gjëja e fundit që çdo familje duhet të kalojë në këtë periudhë të vitit,” u tha inspektori Craig White gazetarëve.

Pamjet e siguruara nga agjencia e lajmeve Reuters tregojnë avionin i cili qëndron mbi ujë .

Sipas autoriteteve australiane për të zbuluar shkakun e kësaj ngjarje do të duhet të paktën gjashtë deri në tetë javë.

Klan News

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia