close
SportVendi

SEJDINI: AMBASADORËT MË TË MIRË TË MAQEDONISË

MK

Kryetari I Federatës së Futbollit të Maqedonisë së Veriut përmes Facebookut ka uruar futbollistët për suksesin historik plasmanin në balotazhin për Kampionatin Botëror Katar 2022.

Ai shkurt ka shkruajtur në dy gjuhë maqedonisht dhe shqip; “Ambasadorët më të mirë të Maqedonisë”

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia